Msza Święta w intencji dobroczyńców pielgrzymki Tradiclaromontana.

mar 12, 2020

W piątek 13 marca A.D.2020 o godz. 11:45 w Bazylice Jasnogórskiej zostanie odprawiona Msza Święta w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego w intencji wszystkich, którzy wsparli darowizną organizację dorocznej pielgrzymki Tradiclaromontana. Piątkowa celebracja to pierwsza z trzech kwartalnych Mszy Świętych, które będą celebrowane w tej intencji.

Msza Św. celebrowana będzie, jako recytowana przy ołtarzu Serca Jezusowego w kaplicy bocznej Bazyliki Jasnogórskiej. Intencja obejmuje wszystkich, którzy dokonali wpłaty specjalnej darowizny na pokrycie straty pielgrzymki. Kolejne dwie Msze Św. planowane są w czerwcu i wrześniu bieżącego roku.

W ostatnich latach środki uzyskiwane przez organizatora pielgrzymki w ramach składki organizacyjnej nie wystarczyły na pokrycie wszystkich kosztów organizacyjnych pielgrzymki. Tak powstała utrzymująca się strata z organizacji pielgrzymki. Przed pielgrzymką Tradiclaromontana2019 część pielgrzymów wpłaciło specjalne darowizny na pokrycie tej straty i to właśnie w ich intencji celebrowana będzie piątkowa Msza Św.

Po zakończeniu rozliczenia księgowego roku 2019, organizator pielgrzymki – Fundacja Inicjatywa Włodowicka, opublikuje rozliczenie uzyskanych darowizn oraz samej pielgrzymki Tradiclaromontana2019. Rozliczenie poprzednich lat dostępne jest na stronie internetowej pielgrzymki w zakładce „składka”- https://tradiclaromontana.pl/skladka/

Zachęcamy do dalszego wspierania pielgrzymki specjalnymi darowiznami na pokrycie straty. Darowizny można przekazywać na konto organizatora pielgrzymki z dopiskiem: darowizna na organizację Tradiclaromontana.

ING Bank Śląski Nr konta: 71 1050 1461 1000 0090 3025 6037
Fundacja Inicjatywa Włodowicka
ul. Żarecka 138
42-421 Włodowice

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradiclaromontana.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!