Zapisy uzupełniające i rezerwowe do grup zorganizowanych.

lut 26, 2022

Rozpoczęły się zapisy uzupełniające i rezerwowe do grup zorganizowanych, w których pielgrzymi mają zagwarantowany transport, nocleg oraz ubezpieczenie. Wolne miejsca w autokarach pozostały w następujących miejscowościach: Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Piotrków Trybunalski, Toruń, Warszawa oraz Włocławek.

Uczestnictwo pielgrzymów w ramach grup zorganizowanych daje możliwość wspólnego pielgrzymowania wiernych na Jasną Górę. Zapisy uzupełniające i rezerwowe do grup zorganizowanych prowadzone są do wyczerpania wolnych miejsc w autokarach.

Organizator pielgrzymki zapewnia obowiązkowo pielgrzymom w grupach zorganizowanych minimum dwa świadczenia w postaci transportu autokarowego oraz ubezpieczenia. Transport autokarowy może być realizowany wedle życzenia pielgrzyma w pełni (tj. na Jasną Górę i z powrotem) lub w jednym kierunku (tj. na Jasną Górę lub w drodze powrotnej) Organizator pielgrzymki może zagwarantować na życzenie pielgrzyma również nocleg w Domu Pielgrzyma im. Św. Jana Pawła II. Pielgrzymi oczekujący wyższego standardu noclegu mogą – podczas wypełniania formularza zapisów – zrezygnować z świadczenia w postaci noclegu w Domu Pielgrzyma i na własną rękę zorganizować sobie nocleg w oczekiwanym standardzie.

Z uwagi na zagwarantowane świadczenia dla grup zorganizowanych, udział pielgrzyma w pielgrzymce w ramach grupy zorganizowanej wymaga wniesienia opłaty za udział w pielgrzymce. Poniżej podajemy wartość opłat za udział w pielgrzymce w ramach grupy zorganizowanej (w autokarach gdzie są wolne miejsca), powiększone o składkę organizacyjną pielgrzymki.

Białystok – 205 zł
Bydgoszcz – 215 zł
Łódź – 125 zł
Piotrków Trybunalski – 125 zł
Toruń – 205 zł
Warszawa – 195 zł
Włocławek – 195 zł

Osoby mające problemy z obsługą internetu (i niemogące w tym zakresie skorzystać z pomocy innych osób) w drodze wyjątku mogą dokonać zapisu drogą telefoniczną pod numerem telefonu: (34) 341-00-21.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradiclaromontana.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!