Zapisy uzupełniające pielgrzymów indywidualnych.

mar 3, 2022

Rozpoczęły się zapisy uzupełniające pielgrzymów indywidualnych. Przypominamy, iż wszyscy wierni przybywający na pielgrzymkę indywidualnie winni zapisać się jako pielgrzymi indywidualni. Jednocześnie informujemy, iż możliwość celebracji Mszy Świętej jest zagwarantowana tylko kapłanom zapisanym jako pielgrzymi.

Organizator Pielgrzymki usilnie prosi o jak najszybsze zapisanie się na pielgrzymkę wszystkich wiernych mających zamiar uczestniczyć w pielgrzymce aby ułatwić w ten sposób pracę wolontariuszy pielgrzymki. Z uwagi na liczbę przybywających pielgrzymów, prowadzenie zapisów na miejscu w trakcie trwania pielgrzymki jest bardzo utrudnione.

Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz główna Msza Święta pielgrzymki w Bazylice, są celebrowane w intencji zapisanych pielgrzymów, których imiona i nazwiska wpisywane są do intencjonarza pielgrzymki.

Kapłani zapisujący się jako pielgrzymi w trakcie wypełniania formularza zapisów mają możliwość zgłoszenia rezerwacji ołtarza do celebracji Mszy Świętej. Kapłanom niezapisanym Organizator Pielgrzymki nie zapewnia możliwości celebracji Mszy Świętej.

Jednocześnie trwają nadal zapisy pielgrzymów duchowych, którzy nie biorą fizycznie udziału w pielgrzymce. Każdy pielgrzym duchowy włącza się w wielką modlitwę dziękczynno-błagalną w intencjach Tradycji Łacińskiej w Polsce. Pielgrzymi duchowi w trakcie trwania pielgrzymki, odmawiają przepisane modlitwy a w ich intencji jest celebrowana specjalna Msza Święta.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradiclaromontana.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!