DLA KAPŁANÓW

Kapłani zapisują się jako uczestnicy pielgrzymki podobnie jak wszyscy inni pielgrzymi. Kapłani ustanowieni przez ordynariuszy swoich diecezji delegatami do spraw dotyczących (lub celebransami) tradycyjnej formy Rytu Rzymskiego – z uwagi na przysługujące im nieodpłatne świadczenia – w chwili dokonania zapisu proszeni są o kontakt telefoniczny z Organizatorem Pielgrzymki (nr tel. 34 341-00-21).

W trakcie wypełniania formularza zapisów istnieje możliwość zarezerwowania ołtarza do celebracji Mszy Św. Kapłan zapisany, który dokona rezerwacji ołtarza do celebracji Mszy Św., winien obowiązkowo posiadać ze sobą podczas pielgrzymki „celebret”. Z każdym kapłanem po dokonaniu zapisu, a tuż przed pielgrzymką skontaktuje się ceremoniarz celem ustalenia szczegółów celebracji oraz ewentualnego zaangażowania do posług podczas pielgrzymki. Organizator pielgrzymki nie zapewnia możliwości celebracji Mszy Św. kapłanom, którzy nie będą zapisani jako pielgrzymi.

Kapłani zapisujący się do grupy zorganizowanej mają podobnie jak świecy zagwarantowany transport. Organizator pielgrzymki dla kapłana zapisującego się do grupy zorganizowanej może również zagwarantować nocleg w pokoju jednoosobowym z łazienką. Kapłani zapisujący się jako pielgrzymi indywidualni, wszelkie świadczenia muszą zagwarantować sobie we własnym zakresie. Wszystkim zapisanym kapłanom zostaną wydane karty pielgrzyma. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularzy zapisów dostępnych na stronie internetowej. Poniżej niniejszej informacji znajdują się wejścia do szczegółowych informacji o wszystkich formach uczestnictwa w pielgrzymce.

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradiclaromontana.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!