WYŻYWIENIE

Wszyscy pielgrzymi (zarówno w grupach zorganizowanych jak i indywidualni) organizują sobie wyżywianie we własnym zakresie. W bezpośrednim sąsiedztwie Jasnej Góry znajduje się sporo punktów gastronomicznych, na czele z barem w Domu Pielgrzyma im. św. Jana Pawła II, który jest usytuowany najbliżej względem sanktuarium.
 
Pozostałe bary i restauracje znajdują się w większości przy ul. 7 Kamienic (na wprost wyjścia z sanktuarium przez Bramę Lubomirskich) oraz przy ul. 3 Maja (po wyjściu z sanktuarium przez Bramę Lubomirskich należy skręcić w lewo omijając bastion, a następnie iść dalej wzdłuż wałów mijając ołtarz polowy). Na tych ulicach znajduje się również kilka kawiarni. Więcej punktów gastronomicznych należy szukać wzdłuż Alei Najświętszej Maryi Panny.
 
Najbliższe sklepy spożywcze znajdują się przy ul. 7 kamienic 17, ul. Świętej Teresy 2 oraz przy ul. Wieluńskiej 29. Większe dyskonty spożywcze znajdują się przy Al. Jana Pawła II 106 oraz Al. Jana Pawła II 150. Najbliższa stacja paliw czynna całą dobę, z podstawowym zaopatrzeniem spożywczym, znajduje się przy Alei Jana Pawła II 103/109.
 

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradiclaromontana.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!