Zapisy uzupełniające pielgrzymów do grupy zorganizowanej

lut 16, 2023

Rozpoczęły się zapisy uzupełniające pielgrzymów do grupy zorganizowanej, w której pielgrzymi mają zagwarantowany transport, nocleg oraz ubezpieczenie. Wolne miejsca pozostały jeszcze w autokarach z Krakowa oraz Rzeszowa.

Uczestnictwo pielgrzyma w pielgrzymce w ramach grupy zorganizowanej daje możliwość wspólnego pielgrzymowania wiernych na Jasną Górę. Zapisy uzupełniające pielgrzymów do grupy zorganizowanej prowadzone są do wyczerpania wolnych miejsc w autokarach jednak nie później niż do 22 lutego A.D.2023.

 

Organizator pielgrzymki zapewnia obowiązkowo pielgrzymom w grupie zorganizowanej świadczenia w postaci transportu autokarowego, ubezpieczenia oraz noclegu. Transport autokarowy może być realizowany wedle życzenia pielgrzyma w pełni (tj. na Jasną Górę i z powrotem) lub w jednym kierunku (tj. na Jasną Górę lub w drodze powrotnej) Organizator pielgrzymki gwarantuje nocleg w Domu Pielgrzyma im. Św. Jana Pawła II. Pielgrzymi oczekujący wyższego standardu noclegu mogą – podczas wypełniania formularza zapisów – zrezygnować ze świadczenia w postaci noclegu w Domu Pielgrzyma i na własną rękę zorganizować sobie nocleg w oczekiwanym standardzie.

 

Więcej informacji o uczestnictwie w pielgrzymce w ramach grupy zorganizowanej znajduje się w zakładce [GRU-ZORGANIZOWANA] w zakładce ABC UCZESTNICTWA na stronie internetowej pielgrzymki.

Soli Deo per Mariam!
Redakcja Tradiclaromontana.pl

Informacje o pielgrzymce:
www.tradiclaromontana.pl
info@tradiclaromontana.pl
Tel. (34) 341-00-21

FOTOGALERIA

VIDEOGALERIA

Chcesz dostawać nowe aktualności na e-mail? Zapisz się do Newslettera!

ZAPRASZAMY

Zapisz się do Newslettera!

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości od naszego zespołu ds. Tradiclaromontana.

Pomyślnie wysłałeś wiadomość!